Home Najlepsi uczniowie

Najlepsi uczniowie

2015/2016

W roku szkolnym 2015/2016 za średnią ocen minimum 4,75 oraz wzorową lub bardzo dobrą ocenę z zachowania świadectwo z wyróżnieniem otrzymali:

Klasa IA- Dzięgiel Weronika, Dulak Karol, Zajda Gabriela

Klasa IB- Jarosz Paulina, Jastrząb Oliwia, Kowal Jakub, Lubacz Wiktoria

Klasa IC- Dudek Gabriela, Dzięgiel Marcelina, Kosiba Wiktoria, Mach Julia

Klasa IIA- Babiec Krystyna, Kogut Dominika, Marek Dominika, Soja Liwia

Klasa IIB- Kobos Sylwia, Kokoszka Katarzyna, Kosiba Klaudia

Klasa IIC- Marszałek Tomasz, Starzec Aleksandra, Świąder Angelika

Klasa IIIA- Bielaszka Izabela, Bielaszka Karolina, Dąbrowski Dariusz, Dudek Hubert, Dzięgiel Weronika, Gierszewska Joanna, Głód Aleksander, Lis Marta, Skiba Edyta, Sroga Klaudia

Klasa IIIB- Chrabąszcz Daria, Gaj Iwona, Sąsiadek Katarzyna, Wantuch Piotr

Klasa IIIC- Chrabąszcz Agnieszka, Chrabąszcz Anna, Furgał Anna,  Jasica Magdalena, Kmiecik Agnieszka, Kolano Aleksandra, Korbaś Katarzyna, Kupiec Agnieszka, Stochlińska Ewelina, Szarek Dominika, Sznajder Klaudia

 

W roku szkolnym 2015/2016 za średnią ocen powyżej 5.0 tytuł „GIMNAZJALISTY ROKU” otrzymali uczniowie:

Klasa IB-Jarosz Paulina, Kowal Jakub, Lubacz Wiktoria

Klasa IC- Dudek Gabriela, Dzięgiel Marcelina, Kosiba Wiktoria

Klasa IIA- Marek Dominika, Soja Liwia

Klasa IIB- Kobos Sylwia

Klasa IIC- Marszałek Tomasz

Klasa IIIA- Bielaszka Karolina,Głód Aleksander,Lis Marta, Skiba Edyta

Klasa IIIB- Chrabąszcz Daria, Sąsiadek Katarzyna

Klasa IIIC- Furgał Anna, Kolano Aleksandra, Korbaś Katarzyna, Szarek Dominika


2013/2014

 

W roku szkolnym 2013/2014 za średnią ocen minimum 4,75 oraz wzorową lub bardzo dobrą ocenę z zachowania świadectwo z wyróżnieniem otrzymali:


Klasa IA- Bielaszka Karolina, Głód Aleksander, Lis Marta

Klasa Ib- Chrabąszcz Daria, Sąsiadek Katarzyna

Klasa IC- Jasica Magdalena, Kolano Aleksandra, Szarek Dominika

Klasa IIA- Łuszcz Maria, Margosiak Aleksandra, Mierniczek Mateusz, Strycharz Jessica, Woźniak Mateusz

Klasa IIB- Kokoszka Bartłomiej, Łachut Sylwia, Misiaszek Patrycja, Ślęczkowska Gabriela

Klasa IIC- Gorzkowicz Mateusz, Piekielniak Natalia

Klasa IIIA-Jachym Kamil, Kabat Kamila, Kołton Jakub, Kubiak Sandra, Romanowski Jakub

Klasa IIIB- Doś Mikołaj, Giera Agnieszka, Karaś Magdalena, Radłowska Paulina, Skiba Bernadetta, Ślęczkowska Kamila

Klasa IIIC- Foder Jarosław, Gorzkowicz Dominik, , Sieroń Bartosz, Kowal Anita, Świerczek Nikola, Twaróg Angelika


W roku szkolnym 2013/2014 za średnią ocen powyżej 5.0 tytuł „GIMNAZJALISTY ROKU” otrzymali uczniowie:

 

Klasa IA Głód Aleksander

Klasa IB - Sąsiadek Katarzyna

Klasa IC - Kolano Aleksandra

Klasa IIA- Łuszcz Maria, Mierniczek Mateusz, Woźniak Mateusz

Klasa IIC- Gorzkowicz Mateusz

Klasa IIIA - Kabat Kamila, Kołton Jakub

Klasa IIIB- Giera Agnieszka, Karaś Magdalena, Skiba Bernadetta,

Ślęczkowska Kamila

Klasa IIIC - Foder Jarosław, Gorzkowicz Dominik, Kowal Anita, Sieroń Bartosz, Świerczek Iwona, Twaróg Angelika

 

 

 

 

 

2014/2015

Najlepsi uczniowie

W roku szkolnym 2014/2015 za średnią ocen minimum 4,75 oraz wzorową lub bardzo dobrą ocenę z zachowania świadectwo z wyróżnieniem otrzymali:

 

 

 

  • Klasa Ia- Babiec Krystyna, Kogut Dominika, Marek Dominika, Soja Liwia
  • Klasa Ib- Cieciura Anna, Kobos Sylwia, Kokoszka Katarzyna, Kosiba Klaudia
  • Klasa Ic- Gądek Wiktoria, Marszałek Tomasz, Świąder Angelika, Starzec Aleksandra
  • Klasa IIa- Bielaszka Karolina, Głód Aleksander
  • Klasa IIb- Chrabąszcz Daria, Sąsiadek Katarzyna
  • Klasa IIc- Furgał Anna, Jasica Magdalena, Kolano Aleksandra, Szarek Dominika
  • Klasa IIIa- Łuszcz Maria, Mierniczek Mateusz, Margosiak Aleksandra, Strycharz Jessica, Szachniewicz Iwona, Urban Paulina, Woźniak Marcin, Wróbel Mateusz
  • Klasa IIIb- Czapla Aleksandra, Juszczyk Marta, Kokoszka Bartłomiej, Kowalik Gabriela, Łachut Sylwia, Misiaszek Patrycja, Ślęczkowska Gabriela, Wójcik Oliwia, Ząbek Agnieszka
  • Klasa IIIc- Anusiewicz Aleksandra, Gorzkowicz Mateusz, Makosiej Piotr, Piekielniak Natalia, Walas Katarzyna.

 

 


W roku szkolnym 2014/2015 za średnią ocen powyżej 5.0 tytuł „GIMNAZJALISTY ROKU” otrzymali uczniowie:

 

Klasa Ia- Marek Dominika, Soja Liwia

Klasa Ib- Kobos Sylwia

Klasa Ic- Marszałek Tomasz

 

Klasa IIa- Głód Aleksander

Klasa IIb- Chrabąszcz Daria, Sąsiadek Katarzyna

Klasa IIc- Furgał Anna, Kolano Aleksandra

 

Klasa IIIa- Łuszcz Maria, Mierniczek Mateusz, Margosiak Aleksandra, Woźniak Marcin

Klasa IIIb- Juszczyk Marta, Kokoszka Bartłomiej, Kowalik Gabriela, Łachut Sylwia, Misiaszek Patrycja, Ślęczkowska Gabriela

Klasa IIIc- Gorzkowicz Mateusz, Piekielniak Natalia, Walas Katarzyna


Gimnazjum im. Bohaterów Września
w Szczucinie

ul. Kościuszki 30
33-230 Szczucin
woj. małopolskie

e-mail:gimn_szczucin@poczta.onet.pl

tel. 14 643-64-26

Copyright © Gimnazjum w Szczucinie 2017

Template by Joomla Templates & Darmowe szablony Joomla.