Home

Konkurs ,,Omnibus 2015"

Dnia 9.VI.2015 w Gimnazjum w Szczucinie odbył się finał Powiatowego Konkursu wiedzy ogólnej OMNIBUS zorganizowanego przez panią Beatę Dzięgiel i Ewelinę Niewiadomską-Burzec. Do konkursu przystąpiło 8 szkół : Gimnazjum w Oleśnie, Gimnazjum w Gruszowie Wielkim, Gimnazjum w Radwanie, Gimnazjum w Borkach, Gimnazjum w Radgoszczy, Gimnazjum w Mędrzechowie, Gimnazjum w Luszowicach i Gimnazjum w Szczucinie. Każdą szkołę reprezentowało troje uczniów. Rywalizacja przebiegała w dwóch etapach. Pierwszy to test wiedzy ogólnej. Po tej części komisja wyłoniła ośmiu finalistów W rundzie finałowej zadaniem uczniów było wykazać się nie tylko wiedzą ale również sprytem i zręcznością .

Tytuł „OMNIBUSA 2015” wywalczył  Mateusz Mierniczek z Gimnazjum w Szczucinie;

II miejsce otrzymał Artur Majka z Gimnazjum w Mędrzechowie;

III miejsce przypadło w udziale Dominice Greczkowskiej z Gimnazjum w Borkach.

Pozostali finaliści również otrzymali nagrody rzeczowe oraz pamiątkowe dyplomy. Do grona finalistów zakwalifikowali się również: Mateusz Bednarz- Gimnazjum Borki, Marlena Płaneta- Gimnazjum Gruszów Wielki, Natalia Piekielniak – Gimnazjum Szczucin, Krystian Karyta – Gimnazjum Mędrzechów, Karol Białas- Gimnazjum Luszowice.

Całość uświetnił występ grupy tanecznej  pod kierunkiem pani Anety Szlązak oraz indywidualny taniec uczennicy Gimnazjum w Szczucinie – Aleksandry Bogacz.

Nagrody dla laureatów ufundował Starosta Powiatu Dąbrowskiego, Burmistrz Miasta i Gminy Szczucin oraz  Biuro Główne Projektu " Demontaż i bezpieczne składowanie odpadów zawierających azbest z obszaru województwa małopolskiego" . Serdecznie dziękujemy sponsorom a  uczestników zapraszamy za rok.

Gimnazjum im. Bohaterów Września
w Szczucinie

ul. Kościuszki 30
33-230 Szczucin
woj. małopolskie

e-mail:gimn_szczucin@poczta.onet.pl

tel. 14 643-64-26

Copyright © Gimnazjum w Szczucinie 2018

Template by Joomla Templates & Darmowe szablony Joomla.