Home

Książki naszych marzeń

Nasza szkoła wzięła udział w ogólnopolskim  konkursie ,,Książki naszych marzeń" zorganizowanym przez MEN, którego celem jest popularyzacja czytelnictwa oraz zachęta do podejmowania inicjatyw na rzecz zwiększenia zainteresowania czytaniem książek wśród uczniów. Nakręćmy się na czytanie- to hasło konkursu. Przedmiotem przedsięwzięcia było przygotowanie listy książek, o przeczytaniu których marzą uczniowie oraz krótkiego filmu promującego książki. Czekamy z niecierpliwością na rozstrzygnięcie konkursu. Zapraszamy do obejrzenia filmu wyreżyserowanego i nagranego przez uczniów naszej szkoły.

https://www.youtube.com/watch?v=A-I-5CgdcxA&list=UUO-Qk9_ZRrG609XZh24enPg

 

Gimnazjum im. Bohaterów Września
w Szczucinie

ul. Kościuszki 30
33-230 Szczucin
woj. małopolskie

e-mail:gimn_szczucin@poczta.onet.pl

tel. 14 643-64-26

Copyright © Gimnazjum w Szczucinie 2018

Template by Joomla Templates & Darmowe szablony Joomla.