Home Aktualności Dzień Dziecka

Dzień Dziecka

W dniu 2 czerwca 2017 roku z okazji Dnia Dziecka zorganizowano bieg patrolowy, w którym wystartowało  14 drużyn z naszej szkoły. Trasa przebiegała drogami leśnymi  pośród pięknych krajobrazów naszej gminy. Każda grupa na 15 punktach kontrolnych miała do wykonania określone zadanie za, które była oceniana. Zadania były różnorodne, uczniowie musieli wykazać się np. umiejętnościami udzielania pierwszej pomocy, zręcznością, wiedzą humanistyczną, przyrodniczą,matematyczną a nawet  umiejętnościami malarskimi. Każda grupa miała swoją nazwę. Ostatnim zadaniem było zaprezentowanie piosenki do własnego tekstu promującej szkołę lub swój region. Na koniec dla wszystkich uczestników był smaczny poczęstunek przygotowany przez rodziców. Podkreślić należy , iż w tej zabawie nie było przegranych, wszyscy bawili się świetnie i już dzisiaj deklarują, że w przyszłym roku będzie kontynuacja. Bieg patrolowy był efektem realizacji projektu edukacyjnego pod kierunkiem pani Bożeny Stal- Zajda.

Gimnazjum im. Bohaterów Września
w Szczucinie

ul. Kościuszki 30
33-230 Szczucin
woj. małopolskie

e-mail:gimn_szczucin@poczta.onet.pl

tel. 14 643-64-26

Copyright © Gimnazjum w Szczucinie 2018

Template by Joomla Templates & Darmowe szablony Joomla.