Home Aktualności Sukcesy Tomka i Sylwii sukcesami naszej szkoły

Sukcesy Tomka i Sylwii sukcesami naszej szkoły

10 kwietnia 2017 roku w budynku VI LO im. K. Wielkiego w Krakowie, zostały wręczone dyplomy laureatom Kuratoryjnego Konkursu Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej. Wśród laureatów znalazł się uczeń naszej szkoły Tomasz Marszałek. Tomasz swoją wiedzą udowodnił, że należy do najzdolniejszych i najpracowitszych uczniów  gimnazjów w Małopolsce. dzięki temu został zwolniony z egzaminu gimnazjalnego z części historycznej i wiedzy o społeczeństwie.

Również Sylwia Kobos, uczennica klasy 3b może cieszyć się wielkim osiągnięciem, ponieważ  zdobyła II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym Krąg. Opiekę naukową nad laureatami  pełniła nauczycielka historii i wiedzy o społeczeństwie Bożena Mazur. Laureatom i opiekunowi gratulujemy i życzymy wielu sukcesów.

Gimnazjum im. Bohaterów Września
w Szczucinie

ul. Kościuszki 30
33-230 Szczucin
woj. małopolskie

e-mail:gimn_szczucin@poczta.onet.pl

tel. 14 643-64-26

Copyright © Gimnazjum w Szczucinie 2018

Template by Joomla Templates & Darmowe szablony Joomla.